In memoriam, onze voorzitter Max…

In memoriam, Max van Dijk

Na z’n laatste vakantie naar Marokko kwam Max moeizaam lopend de tuinen inspecteren. Pijn in zijn rug, morgen naar het ziekenhuis, scans laten maken, hij was er niet gerust op, en helaas, hij had gelijk. Vrijdag 24 augustus is onze voorzitter Max van Dijk overleden.

Op 1 januari 2015 werd Max onze voorzitter, en al gauw werd duidelijk dat we alles op alles gingen zetten om te proberen onze Dahliavereniging toekomst te bieden.

Dat is hem gelukt, na veel overleg met ‘het klooster’, met name ook goede gesprekken met  de beheerder Hubert Janssen is bereikt dat we de komende tijd onze plek op het prachtige landgoed Dennenheuvel kunnen behouden.

Streng, doch rechtvaardig, geduldig en vasthoudend, en altijd in voor een goed gesprek, zo herinneren we ons Max, we zullen hem missen!

1 reactie

  1. 25 jaar heb ik bijna naast Max getuind.
    Het was altijd even slikken als ik langs zijn tuin kwam. Altijd spic en span. Mooie rechte lijnen en weinig onkruid. Het was een voorbeeld hoe het ook zou kunnen. Ik ging en ga dat nooit redden op mijn tuin.
    De gang naar mijn tuin zal nooit meer hetzelfde zijn.
    Christien

Geef een reactie