de Heg

Posted on 16/1/2015 at 13:20 – 0 Comments – Post Comment – Link

Mijne heren,

 

De meidoornhaag die het volkstuincomplex van de zusters aan de Johan Verhulstweg omgeeft baart menigeen zorgen, mij ook. De haag gaat meer en meer in het talud ‘hangen’ omdat de grond van het talud aan de volkstuin-kant ‘verdwijnt. Bovendien komen er grote(re) gaten in waardoor kinderen naar binnen klauteren en de haag verder beschadigen omdat die gaten steeds groter worden. En op de hoek met de Krommenlaan is bij de wegwerkzaamheden anderhalf jaar geleden een flink stuk van de haag om-/scheef geduwd.

Gisteren sprak ik vertegenwoordigers van de volkstuinders en die suggereerden om grond van de composthoop tegen het talud aan te brengen. Ik stuur hen (voorzitter Max van Dijk) daarom een cc van deze mail.

Kunnen jullie ons adviseren wat we hiermee het beste kunnen doen? Dank voor het meedenken.

 

Vriendelijke groet,

Hubert H.M. JANSSEN

Geef een reactie